• slider
    Miałeś wypadek? Przyjdź po odszkodowanie
  • slider2
    Otrzymałeś odszkodowanie? Sprawdź czy to wszystko, co mogłeś otrzymać
  • slider3
    Miałeś wypadek? Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc

Europejska Kancelaria Brokerska Tomasz Szczepuła poszukuje na terenie całej Polski do współpracy agentów, zleceniobiorców, pracowników, dyrektorów regionalnych.

Doświadczenie w branży odszkodowań nie jest wymagane, choć mile widziane.

Zapewniamy merytoryczne szkolenia w celu przygotowania do profesjonalnej obsługi Klientów.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i różne formy zatrudnienia.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 601 340 443 lub przesłanie swojej kandydatury na adres:

 

Chcesz wiedzieć czym się zajmujemy? Sprawdź informacje o nas lub przyjrzyj się naszej ofercie.

Czym jest zaniedbanie?

Najczęściej występującymi zaniedbaniami są:

  • niezabezpieczone dziury czy nierówna nawierzchnia na chodnikach;
  • nieodśnieżone chodniki, parkingi, place itp.;
  • niewłaściwie oznakowane i niezabezpieczone roboty remontowe;
  • wadliwe konstrukcje budowlane;
  • spadające gzymsy i rozsypujące się elewacje itp.

Polskie prawo pozwala na dochodzenie od osób zobowiązanych (fizycznych i prawnych) do należytego utrzymania chodników, placów, budynków, powierzchni sklepowych i usługowych czy obiektów użyteczności publicznej, odszkodowań i świadczeń, jeżeli w wyniku wyżej wymienionych zaniedbań stałeś się ofiarą wypadku.

Doznałem urazu - co teraz?

Pamiętaj, że jeśli przewrócisz się na śliskim, nierównym chodniku albo mokrej podłodze w restauracji, staniesz się ofiarą i przysługuje Ci odszkodowanie wypadkowe. Bardzo ważnym dla prowadzenia skutecznego postępowania odszkodowawczego jest, aby w takiej sytuacji:

  • zrobić zdjęcia miejsca, w którym zdarzył się wypadek;
  • zapisać dane osobowe świadków zdarzenia;
  • zgłosić zdarzenie właścicielowi lub zarządcy nieruchomości;
  • udać się do lekarza, aby zgłosić doznane obrażenia ciała i rozpocząć leczenie urazów powypadkowych.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Jeżeli odniosłeś obrażenia z któregoś z wyżej wymienionych powodów, zadzwoń do naszego biura odszkodowań jeszcze dzisiaj pod numer 71 341 79 38, a my zajmiemy się Twoją sprawą i pomożemy Ci uzyskać należne odszkodowanie powypadkowe.


Współpracując z naszą kancelarią, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z pracą naszej kancelarii do chwili uzyskania odszkodowania, a honorarium uregulujesz po jego otrzymaniu.

Wypadek w pracy z winy pracodawcy

Wypadek w pracy może zdarzyć się każdej osobie niezależnie od miejsca, w jakim pracuje. Wiele wypadków skutkuje poważnymi obrażeniami lub urazami, które na zawsze zmieniają życie poszkodowanych. Często zdarza się, że poszkodowany pracownik nie popełnił żadnego błędu, a pełna odpowiedzialność spada na pracodawcę. 

Warto wiedzieć, że obowiązkiem pracodawcy jest ochrona pracowników i stworzenie im bezpiecznego miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli pracowałeś przy użyciu źle zabezpieczonego lub wadliwego sprzętu, nie miałeś odpowiedniego przeszkolenia lub wyposażenia ochronnego, nie posiadałeś stosownych badań lekarskich, możesz starać się o odszkodowanie za wypadek w pracy.

Jak postępować po wypadku?

Pamiętaj o tym, iż pracownik powinien każdy wypadek zgłosić swojemu pracodawcy, a ten musi odnotować całe zdarzenie w rejestrze wypadków. Fakt ten może być użyty jako dowód wystąpienia wypadku oraz stanowić podstawę do ubiegania się o odszkodowanie powypadkowe.


Nasze centrum odszkodowań dysponuje doświadczonym zespołem ekspertów, którzy specjalizują się w ocenie, przygotowaniu i prowadzeniu spraw odszkodowawczych z zakresu wypadków w pracy.

Już teraz skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 71 341 79 38 - udzielimy Ci cennych porad i bezpłatnej pomocy prawnej.

Miałem wypadek - co dalej?

Każdy wypadek drogowy to ogromny stres dla wszystkich poszkodowanych – kierowców, pasażerów lub pieszych. Jeżeli, uczestnicząc w wypadku, ucierpiałeś Ty lub Twoja rodzina, masz duże szanse, aby ubiegać się o odszkodowanie z tego tytułu.

Pamiętaj, że uczestnicząc w wypadku drogowym, poddany jesteś silnemu działaniu stresu i adrenaliny. W związku z tym nie zawsze jesteś w stanie dokonać rzetelnej oceny skutków zdarzenia dla Twojego zdrowia. Zgłoś się jak najszybciej do najbliższej placówki medycznej celem przeprowadzenia niezbędnej diagnostyki. Pamiętaj, każdy wypadek w przypadku jego lekceważenia, może przynieść nieodwracalne konsekwencje dla zdrowia.

Kiedy mogę ubiegać się o odszkodowanie?

Pamiętaj, że każdy kierowca odpowiada za bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Jeżeli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku komunikacyjnego (nie zawsze musi być to wina lub zaniedbanie kierowcy), możesz ubiegać się o odszkodowanie z tytułu odpowiedzialności cywilnej. Mimo że uzyskane świadczenie nie uśmierzy Twojego bólu i krzywdy, nie przywróci pełni zdrowia, to pozwoli pokryć koszty leczenia i zrekompensować straty, które poniosłeś.

Zadzwoń pod numer 71 341 79 38 i dowiedz się więcej od konsultantów naszego centrum odszkodowań, specjalizujących się w odszkodowaniach z tytułu wypadków komunikacyjnych. Nasz zespół pomoże ustalić, czy masz podstawy do ubiegania się o odszkodowanie powypadkowe. Pamiętaj, że dzwoniąc do naszej kancelarii we Wrocławiu, nie jesteś zobowiązany do podpisania żadnej umowy. Po rozmowie z naszym konsultantem sam zdecydujesz, czy potrzebujesz naszej pomocy.


Udzielamy bezpłatnych porad prawnych osobom poszkodowanym

 

Wypadek w gospodarstwie rolnym a odszkodowanie

Mimo coraz bardziej bezpiecznych technologii, liczba wypadków w rolnictwie jest w dalszym ciągu bardzo duża. Osoby poszkodowane w wypadkach w rolnictwie często nie podejmują żadnych działań zmierzających do uzyskania należnego odszkodowania powypadkowego. Bardzo często jest to wynikiem braku wiedzy w tym zakresie. Z niezrozumiałych względów poszkodowani nie podejmują działań celem uzyskania wiedzy pozwalającej na ocenę prawną swojego wypadku. W rezultacie nie wykorzystują w pełni możliwości uzyskania należnego odszkodowania za wypadek w gospodarstwie rolnym w związku z obowiązkowym ubezpieczeniem OC rolnika, zadowalając się jedynie odszkodowaniem z KRUS-u. 

Kiedy można wystąpić o odszkodowanie?

Obok błędów ludzkich, wypadki w rolnictwie powodowane są przez zły stan techniczny maszyn, budynków gospodarczych, schodów, drabin czy też narzędzi. Do najczęstszych zdarzeń, z którymi spotykamy się w naszej branży, należą:

  • pochwyceniach i uderzeniach przez ruchome części maszyn zarówno przy pracach polowych jak i w obejściu;
  • wypadkach spowodowanych przez zwierzęta (pogryzienia, kopnięcia, przygniecenia, itp.);
  • upadkach z wysokości przy składowaniu siana, słomy, zrywaniu owoców jak i przy naprawach budynków gospodarczych lub mieszkalnych.

Jeśli odniosłeś obrażenia, z któregoś z wyżej wymienionych powodów, zadzwoń do naszego centrum odszkodowań pod numer 71 341 79 38, a my pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe

Miałem wypadek - co robić?

Jeśli uległeś wypadkowi na roli, zabezpiecz w miarę możliwości miejsce wypadku, ustal świadków zdarzenia, a także skontaktuj się z lekarzem w celu rozpoznania urazów i oceny swojego stanu zdrowia. Pamiętaj o rzetelnym kompletowaniu dokumentacji medycznej. Wszystko to ma ogromne znaczenie w prowadzeniu samego postępowania o odszkodowanie wypadkowe i uwiarygodnieniu zdarzenia. 


Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu - nasz zespół specjalizuje się w pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach w rolnictwie. Działamy na terenie całej Polski. Zadzwoń 71 341 79 38, a dokonamy wstępnej oceny szkody i udzielimy Ci bezpłatnej porady prawnej.

Pamiętaj - jeżeli uczestnicząc w wypadku ucierpiałeś Ty lub Twoja rodzina, masz duże szanse, aby uzyskać odszkodowanie z tego tytułu.

Oferujemy pracę współpracownikom

wspolpraca

Wszystkich zainteresowanych współpracą z renomowaną firmą zajmującą się odszkodowaniami od wypadków zachęcamy do kontaktu telefonicznego na numer tel. +48 601 340 443. Zapraszamy osoby z całej Polski. Nasza kancelaria prawna we Wrocławiu zajmuje się dochodzeniem odszkodowań powypadkowych od firm ubezpieczeniowych. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Prosimy powołać się na informacje zamieszczone na stronie internetowej.

Miałeś wypadek?

Wypełnij formularz kontaktowy
a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą

Informujemy, że dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przez nas przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Informujemy również, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, przeniesienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Europejska Kancelaria Brokerska Tomasz Szczepuła z siedzibą we Wrocławiu ul. Krasińskiego 24. Dane kontaktowe: tel. 71 341 79 38, e-mail:

Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności

Zadzwoń do nas
a uzyskasz fachową pomoc w Twojej sprawie

Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę obowiązany jest do jej naprawienia

paragraf

Ta maksyma zawarta w art. 415 kodeksu cywilnego stanowi istotę odpowiedzialności cywilnej. Winą – czynem niedozwolonym – jest działanie lub zaniechanie, skutkiem którego określona osoba lub podmiot ponosi szkodę majątkową lub osobową (niemajątkową). Nie musi przy tym to być czyn zawiniony, choć wina stanowi regułę określoną w art. 415 k.c.

Roszczenia z tytułu czynów niedozwolonych, choć niekoniecznie zawinionych przez sprawcę są roszczeniami odszkodowawczymi. Oznacza to, że osoba poszkodowana może zawsze żądać naprawienia wyrządzonej jej szkody. Osoba ta musi w tym celu udowodnić trzy okoliczności:

  • fakt poniesienia szkody (materialnej lub/i niematerialnej),
  • fakt określonego działania lub zaniechania zobowiązanego – sprawcy,
  • związek przyczynowy między dwoma wyżej wymienionymi faktami.

Zagadnienia te (wyżej wymienione) mogą sprawiać wielu uprawnionym poważne problemy interpretacyjne i stanowić skuteczną przeszkodę w dochodzeniu roszczeń. Aby tego uniknąć zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

Wyjaśnień wszystkich nurtujących Państwa problemów związanych z Waszymi ewentualnymi roszczeniami możesz szukać dzwoniąc pod nr 601 340 443 lub 71/341 79 38 bądź przychodząc osobiście do naszego biura przy ul. Krasińskiego 24 we Wrocławiu